Group 5 Grįžti

Bilietai – tik su „galimybių pasu“

Jaunimo teatras pradeda bilietų platinimą į naujojo, 57-ojo sezono spektaklius. Teatro repertuaras sudarytas iki šių metų pabaigos, bet bilietai bus platinami etapais. Nuo rugpjūčio 3 d. platinami bilietai tik į rugsėjo mėn. spektaklius. Bilietai į spalio mėn. renginius bus pradėti platinti rugsėjo mėn. pradžioje.

Svarbiausia žinia žiūrovams – bilietus į Jaunimo teatro spektaklius galės įsigyti tik asmenys, turintys „galimybių pasą“, kuris turi galioti ir biliete nurodytą renginio dieną.

Sprendimas leisti lankytis teatre tik asmenims su „galimybių pasu“ nėra kokios nors visuomenės dalies diskriminacija, o sąmoninga teatro pozicija, siekiant sudaryti kuo saugesnes sąlygas savo žiūrovams, nusprendusiems įsigyti bilietą į teatro renginius šiais sudėtingais ir neprognozuojamais epidemijos laikais. Jis taip pat pagrįstas tarptautinėje erdvėje pastaruoju metu įsigalinčia praktika. Nelaukdami nurodymų „iš viršaus“, stebėdami besiklostančią COVID-19 situacijos raidą ir palaikydami visas atsakingų visuomenės grupių,  ypač medikų, pastangas suvaldyti epidemijos plitimą, pasisakome už „galimybių paso“ taikymą visiems teatro lankytojams ir skatiname taip elgtis kultūros bendruomenę.      

Bilietai bus platinami www.tiketa.lt, renginio dieną juos bus galima įsigyti ir kasoje.