Group 5 Grįžti

Jaunimo teatras pradėjo bilietų prekybą į 58–ojo sezono spektaklius

Iki rugsėjo 30 d. žiūrovai kviečiami pasinaudoti specialia sezono pradžios akcija! – 30%  nuolaida taikoma į visus spektaklius, išskyrus premjeras ir vaikams skirtus spektaklius. Nuolaidos nesumuojamos.

Nuolatiniams žiūrovams siūlome įsigyti Valstybinio jaunimo teatro abonementą apsilankymui trijuose pasirinktuose 2022 – 2023 metų sezono spektakliuose. Iki rugsėjo 30 d. abonementams taikoma – 10 % sezono pradžios nuolaida.

  • abonementas vienam asmeniui yra keičiamas į trijų pasirinktų spektaklių bilietus vienam asmeniui.
  • abonementas dviems asmenims yra keičiamas į trijų pasirinktų spektaklių bilietus dviems asmenims.

Abonementus į spektaklių bilietus iškeisti galima Jaunimo teatro kasoje (Arklių g. 5, Vilnius). Abonementai nėra keičiami į premjerinių, vaikiškų spektaklių ir spektaklio „Puikus naujas pasaulis“ bilietus, negalioja į kitų teatrų ar renginių organizatorių spektaklius, vykstančius Valstybinio jaunimo teatro salėse.

Primename, jog viso sezono metu į didžiosios salės spektaklius taikoma – 20% nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems. Nuolaida netaikoma premjeriniams spektakliams, spektakliams, skirtiems vaikams, šeimai, edukacijoms.

Salėje 99 moksleiviai, studentai, senjorai ir neįgalieji gali pasinaudoti – 10% nuolaida į visus spektaklius, išskyrus premjeras, spektaklius, skirtus vaikams, šeimai, edukacijoms ir spektakliui „Sapnavau sapnavau“.

Bilietus platina kakava.lt