Group 5 Grįžti

Jaunimo teatro spektakliai – tarp metų geriausiųjų

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos paskelbtuose „Auksinių scenos kryžių“ nominantų sąrašuose išskirtinis dėmesys parodytas ir Jaunimo teatro spektakliams bei jų kūrėjams.

Scenos meno ekspertų komisija atkreipė dėmesį į spektaklio „Guašas“ aktorių ansamblį, įvertino spektaklio „Edžio pabaiga“ scenografiją ir kostiumus, bei išskyrė Nauberto Jasinsko režisūrinį darbą, o režisierės Eglės Švedkauskaitės ir dramaturgo Mindaugo Nastaravičiaus kurtas spektaklis „Jauno žmogaus memuarai“ pretenduoja į net penkis apdovanojimus: geriausios režisūros, aktorių ansamblio, muzikos, dramaturgijos ir jaunojo menininko nominacijose.

„Auksinis scenos kryžius“ – tai aukščiausias Lietuvos teatro apdovanojimas, skirtas pagerbti teatralus už pernai metais atliktus darbus. Laureatai apdovanojami kasmet kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną. Šiomis premijomis siekiama įvertinti profesionaliojo scenos meno srities kūrėjų, tyrėjų ir kitų meno srities darbuotojų reikšmingiausius praėjusių metų darbus ir išskirtinius profesinius laimėjimus.

Sveikiname kūrėjus ir visą teatro bendruomenę su garbingu įvertinimu ir artėjančia Teatro diena!