Kontaktai

Valstybinis jaunimo teatras

Arklių g. 5, LT-01305, Vilnius, Lietuva
info@jaunimoteatras.lt
Į. k. 190754079
A. s. LT 627300010002458181
AB bankas „Swedbank“

Bilietų kasa

Gerda Papievytė
Tel. (8 5) 261 6126
gerda@jaunimoteatras.lt

Budėtojas
Tel. (8 5) 262 6732

TEATRO SKYRIAI
Administracija

Teatro vadovas
Audronis Liuga
audronis@jaunimoteatras.lt

Teatro vadovo pavaduotoja
Diana Paknytė
diana@jaunimoteatras.lt

Įstaigos administratorė
Diana Oklinskaitė
info@jaunimoteatras.lt
Tel. (8 5) 262 5556

Projektų vadybos skyrius

Projektų vadybininkė
Giedrė Bagdžiūnaitė
Tel. +37061640633
giedre@jaunimoteatras.lt

Projektų vadybininkė
Ingrida Jankauskaitė
Tel. +37067405818
ingrida@jaunimoteatras.lt 

Rinkodaros projektų vadybininkė
Eidvilė Jezukevičiūtė
eidvile@jaunimoteatras.lt

Meno skyrius

Skyriaus vadovė
Kristina Ovčinikaitė
Tel. +370 6155 3405
kristina@jaunimoteatras.lt

Režisieriaus asistentas
Tauras Čižas
tauras@jaunimoteatras.lt

Režisieriaus asistentė
Justina Mykolaitytė
justina@jaunimoteatras.lt

Režisieriaus asistentas
Lukas Petrauskas
lukas@jaunimoteatras.lt

Komunikacijos vadybininkas
Andrius Jevsejevas
Tel. +37067943469
andrius@jaunimoteatras.lt

Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius

Skyriaus vedėja – vyriausioji buhalterė
Violeta Sprindienė
Tel. +37067142013
viola@jaunimoteatras.lt

Scenos tarnybų skyrius

Skyriaus vadovas
Viktoras Karpušenkovas
viktoras@jaunimoteatras.lt

Vadybininkas
Sigitas Ceslevičius
sigitas@jaunimoteatras.lt

Infrastruktūros eksploatacijos skyrius

Skyriaus vadovas
Stasys Zdanevičius
Tel. +37067142121
stasys@jaunimoteatras.lt

Vadybininkas (viešiesiems pirkimams)
Donata Stirbienė
donata@jaunimoteatras.lt

Žiūrovų aptarnavimo skyrius

Skyriaus vedėja
Valdė Petrauskienė
Tel. +37061232177
valde@jaunimoteatras.lt

Administratorė
Lina Morkūnaitė
Tel. +37060742843
lina@jaunimoteatras.lt


Teatras turi teisę atšaukti spektaklius, keisti repertuarą ir aktorių sudėtį spektakliuose.

Jeigu teatro administracija nevykdo žiūrovo reikalavimo, ginčai dėl sutarties netinkamo vykdymo ar nevykdymo ne teisme nagrinėjami Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nustatyta tvarka Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje, adresu Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. (8 5) 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt. Elektroniniu būdu prašymą galite pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.”